fbpx

Anasayfa » Kitaplar » E-İhracatçılar İçin Gümrük Kılavuzu

E-İhracatçılar İçin Gümrük Kılavuzu

eihracatcilar_gumruk_kilavuzu

Paylaş

Verdiğimiz danışmanlıklarda ve sosyal medyada “gümrük” büyük bir tedirginlik kaynağı, özellikle de yeni başlayanlar ve başlamak için cesaret toplayanlar açısından. 

Hatta Etsy’de Kargolama Süreçleri yayınlandıktan sonra insanları tedirgin edenin aslında kargo değil de gümrük olduğunu fark ettik. E-ihracatta gümrük süreçleri konusunda çok da bilgisi olmayanların internette yaydığı korku hikayeleri de tüm bu tedirginliğe tuz biber oluyor elbette.

Etsy’de Kargolama Süreçleri e-kitabı yoğun bir ilgi görünce ve “Gümrük konusu biraz daha detaylı olsa ne iyi olurdu” geribildirimleri gelince Navlungo ekibine “Bir de gümrük konusunda detaylı kılavuz hazırlasak nasıl olur?” önerisi ile gittik. Sağ olsunlar hem yazabilmemiz için bize detaylı bir şekilde anlattılar, hem araştırmamız için doğru kaynaklara yönlendirdiler hem de bu e-kitap bittiğinde bilgi açısından kontrolünü üstlendiler.

Bu vesileyle Türkiye’deki Etsy satıcılarının en çok tercih ettiği marka olan Navlungo’ya bize Küçük İşletme Hareketi’ni duydukları andan itibaren sonsuz güç verdikleri ve birlikte hazırladığımız bu ikinci kitapta da zamanlarını ayırıp yardım ettikleri için çok teşekkür ederiz.

İyi Okumalar, Bol Satışlar Dileriz!

Ceren ve (isimlerini yazmaya kalksak çok uzun sürecek olan) Navlungo ve ParkPalet Ekibi 

Ücretsiz e-kitabı size gönderebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun. e-Kitap verdiğiniz eposta adresine gönderilecektir. Talep yorgunluğuna göre e-postanın size gönderilmesi 1 saat kadar sürebilmektedir. Lütfen İstenmeyen/Spam klasörünüzü de kontrol etmeyi unutmayın. 


    Scroll to Top