fbpx

Anasayfa » Kitaplar » Dropshipping Giriş Rehberi

Dropshipping Giriş Rehberi

Paylaş

Online alışveriş ile birlikte ek gelir kaynağı yaratma ihtiyacı da arttı ve binlerce kişi online satışa yöneldi. Dropshipping, e-ticarete başlangıç için dünya genelinde tercih edilen en popüler yöntemlerden biri. Depolama ve nakliye işlemlerini ortadan kaldıran bu iş modeli ile stoksuz satış avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

İnternette dropshipping ile ilgili üç çelişkili kitle. Birincisi; dropshipping yaparak Ferrari aldığını Instagram’dan duyuranlar; ikincisi Ferrari alacağım derken batanlar, üçüncüsü dropshippingi bir suç gibi görüp köşe bucak kaçanlar.

 

Tüm bu çelişkili bakış açılarına bir ışık tutmak, e ticarete yeni başlayanlar için göreceli olarak risksiz bir iş modelini tanıtmak için bu kitabı yazmak istedik.

 

Elbette platformları inceleyip çeşitli ürünler üzerinden vaka incelemesi de yapmak daha verimli olacaktı fakat bu kitap temelini ve mantığını anlamak için yazıldı.

 

Kitabı indirmek istemezsen sitemizden makale olarak ta okuyabilirsin. Dropshipping Nedir?

Ücretsiz e-kitabı size gönderebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun. e-Kitap verdiğiniz eposta adresine gönderilecektir.

Talep yorgunluğuna göre e-postanın size gönderilmesi 1 saat kadar sürebilmektedir. Lütfen İstenmeyen/Spam klasörünüzü de kontrol etmeyi unutmayın. 


    Scroll to Top