fbpx
Anasayfa » Kitaplar » Etsy’da Kargolama Süreçleri

Etsy’de Kargolama Süreçleri

etsy kargo
etsy kargo

Paylaş

Özellikle kadın girişimlerine baktığımızda çoğu kişi Instagram’dan rahatlıkla satış yapıyor; işini biraz büyütüp şirket açtığında Türkiye içerisindeki Trendyol, Çiçek Sepeti, Hepsiburada gibi pazar yerlerinde satışa da başlıyor. Fakat iş yurt dışına satış yapmaya geldiğinde kargo ve gümrük süreçleri onları fazlasıyla korkutuyor.  Maliyetler, “Ya müşteri evde olmazsa ne olacak?” gibi sorular, “gümrük” kelimesinin bile yolun başındakilere korkutucu gelmesi, süreci bilmemekten kaynaklı gerginlikler sebebiyle bundan vazgeçiyorlar. Oysa bir yandan da döviz kazanmak istiyorlar. Çok haklılar! 

Bu e-kitap; kargo ve entegrasyon konusunda Türkiye’deki Etsy satıcılarının en çok tercih ettiği marka olan Navlungo ile Etsy konusunda en çok eğitim veren, makale yazan, içerik oluşturan bendeniz Ceren Güneş Üremek tarafından hazırlandı. 

Navlungo bu e-kitabı indirenler için özel bir fiyat listesi de tanımladı. Bunun için yapmanız gereken tek şey size gelen maildeki linke basıp, açılan sayfadaki formu doldurmak.

Kitabın sonuna geldiğinizde konuyla alakalı her şeyi (evet gümrük de buna dahil!) biliyor olacaksınız. Tam da bu sebepten çayınızı kahvenizi büyük bir bardağa koymanızı, en rahat koltuğa oturmanızı ve okudukça korkularınızın nasıl geçtiğini keyifle izlemenizi öneririm. 

Sevgiler;
Ceren ve (isimlerini yazmaya kalksak çok uzun sürecek olan) Navlungo ve ParkPalet Ekibi 

Ücretsiz e-kitabı size gönderebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun. e-Kitap verdiğiniz eposta adresine gönderilecektir. Talep yorgunluğuna göre e-postanın size gönderilmesi 1 saat kadar sürebilmektedir. Lütfen İstenmeyen/Spam klasörünüzü de kontrol etmeyi unutmayın. 

    Hukuki Onaylar

    Scroll to Top