fbpx

Konu: Sosyal Medya

pinterestten nasıl para kazanılır

Pinterest’te Para Kazanmak İçin 5 Strateji

Aylık 416 Milyon aktif kullanıcı ve 200 Milyardan fazla pinlemenin harika bir müşteri potansiyeli olduğu inkar edilemez. Pinterest kanallarından para kazanmak isteyen bir işletmeyseniz bu yazıda anlatacağımız stratejileri okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Tamamının işletmelerin hemen uygulamaya başlayabileceği stratejiler olması, gelirlerinizi hızlıca artırmak için iyi bir fırsat olabilir.

Devamını Oku
Instagram'da Satış

Instagram’da Satış

Instagram’da yeniyseniz veya kişisel hesabınızı bir işletme hesabına çevirip Instagram’da satış yapmak istiyorsanız, Instagram etiketleri kullamını doğru bir şekilde öğrenmek istiyorsanız bu yazımızı size rehber olması için hazırladık.

Devamını Oku
etsy satış behance

Etsy Satıcıları İçin Behance Kullanımı

El emeği üreten yaratıcı kişiler olarak pek çok sosyal medya platformunda ürünlerimizi ücretsiz olarak pazarlayabilir, bizi takip eden ilgili ve etkileşime giren bir topluluk oluşturabiliriz. Sosyal medya kullanırken en önemli unsur doğru kitleye, doğru platformda ulaşmaktır. Behance; kendine has bir kitlesi olan, başka sosyal medya platformlarında bulamayacağız özelliklere sahip özgün bir uygulama. Bu yazımızda özellikle sanatla uğraşan Etsy satıcıları için Behance kullanımından bahsedeceğiz.

Devamını Oku
Scroll to Top